Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Ryanair planuje nowe loty z Lublina

Utworzony przez Guest, 12 czerwca 2015 r. o 09:45 Powrót do artykułu
Nie pojmuje braku lotów właśnie do Bristolu, choć muszę przyznać że lotnisko w Jasiońce pod Rzeszowem jest bardziej przyjazne, choćby bezpłatny parking i bardziej przyjazna obsluga, to latałbym z Lublina. Zawsze pełny samolot z Rzeszowa a, a w Lublinie się nie opłaca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milano bergamo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie nalzy uruchomic polaczenia Paryz-Lublin. Czekamy na to juz od dawna. Sa jakies szanse,aby doszlo do tego w tym roku przed wakacjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy Gdañsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bristol, Bristol, Bristol !!!! Mieszkam w Świdniku, a musze latać do Rzeszowa - taka ironia losu !!!
Ja też jestem ze Świdnika i do Bristolu latam z Rzeszowa a nawet z Krakowa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pojmuje braku lotów właśnie do Bristolu, choć muszę przyznać że lotnisko w Jasiońce pod Rzeszowem jest bardziej przyjazne, choćby bezpłatny parking i bardziej przyjazna obsluga, to latałbym z Lublina. Zawsze pełny samolot z Rzeszowa a, a w Lublinie się nie opłaca....
Guest, dnia 12 Cze 2015 - 11:39 AM, napisał:
Bristol, Bristol, Bristol !!!! Mieszkam w Świdniku, a musze latać do Rzeszowa - taka ironia losu !!!
Ja też jestem ze Świdnika i do Bristolu latam z Rzeszowa a nawet z Krakowa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za Bristolem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Guest, dnia 12 Cze 2015 - 11:39 AM, napisał: Ja też jestem ze Świdnika i do Bristolu latam z Rzeszowa a nawet z Krakowa!!!!  
Jestem za !! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bristol !!! to swietny pomysł,bardzo wielu znajomych ze wschodu właśnie pracuje w Bristol z gory wielkie dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przywrocivie loty do Liverpool z tad tez wiele osob lata a musimy krzystnie z odleglisc lotnis . Krakow warszawa modlin . A przeciez byly na Samym poczatku loty do Liverpool prosze o przywrocenie ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Birmingham proszę Dużo nas tu mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Birmingham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do stuttgatu - nic nie ma w tym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Paryz, Tuluza albo Lyon !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czekam nieustannie na loty do Mediolanu latalam wczesniej na tej trasie z Eurolotem i wiem, ze zawsze byl pelny wiec na pewno byloby duze zainteresowanie. Ja sama latam ok. 5-6 razy na rok w ta i z powrotem i niestety trzeba sie tluc do Modlina, a z powrotem z Modlina kolo 12 w nocy do Lublina masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na Rzym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo oczekiwane połączenie Lublin- Bolonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...